Domki do wynajęcia FALSZTYN ⛰️
„Domki Zielone Skałki”

Urlop wakacje nad jeziorem w górach. Domki do wynajęcia w Falsztynie

Najlepsze wakacje w górach. Zaplanuj — Pomyśl o sobie, rodzinie… !!!  Zaplanuj wakacje ❗
Domki na urlop w górach – dla całej rodziny! U nas, Wygodnie i komfortowo, blisko natury.

Gdzie na wypad w plener? – Falsztyn, Weekend w Pieninach, nad jeziorem, w domku…

Zapraszamy na Wakacje 2024 i relaks w górach, rowery i spacery z całą rodziną, bliskimi, w domkach nad jeziorem Czorsztyn. — To również pomysł na szybki relaks !  Długie weekendy '24  Kalendarz

— Polecamy nasze domki na urlop, długie weekendy w górach i na weekendowy „wypad w Pieniny”. — Kolejny szybki wypad…, już od piątku 21.06.2024 (?) pogoda? – SPRAWDŹ
Całoroczne domki na wypoczynek w górach — Klimatyczne i przytulne domki do wynajęcia w Pieninach. ( pełne AGD ) U nas wygodny wypoczynek dla całych rodzin, zapraszamy w każdy krótki i długi weekend.
Wiosną, latem, jesienią oraz na zimowy relaks w górach.

Całoroczne domki w górach. – Pieniny, Czorsztyn ZAPRASZAMY…(ツ) — PYTAJ

Na wzgórzu — Świeżo, czysto ☯︎ bez Smogu! …w Strefie Czystego Powietrza (ok.110m n.p. jeziora)

 Widok panoramy Jeziora Czorsztyńskiego

Falsztyn domki max. dla 7 osób / 1 dom –cena do uzgodnienia 

Zapraszamy na ryby, grzyby i długie wyprawy po Velo Czorsztyn. -Wszysto u nas jest, zdrowe i dorodne!

Domki Falsztyn Zielone Skałki
Pieniny, noclegi domki w górach

Ocena śr.: 
4.9 / 5 na podst. 111 opinii G
domki-falsztyn.pl …oceń nas 

Rezerwuj TERAZ❗: 19-06-2024

informacja dla naszych Gości
Bezpieczeństwo w obiekcie…

Sprawdź nasze ceny    

573 00 90 40

Free WiFi, TV, Rowery, Darmowy Parking.
— Tylko dla naszych Gości dostępny CATERING

Sprawdź pogodę — Pogoda Falsztyn godzinowa Mapa Radarowa…(ツ)

Zanim ustalisz swoje "plany wypadowe" zerknij na pogodę w Falsztynie i okolicy, by zaplanować bezpieczny relaks i bez niespodzianek.
W menu bocznym mapy możesz wybrać do sprawdzenia różne dane meteo, a radar pogodowy pokarze Ci sytuację w okolicy Domków…, Falsztyna, jeziora Czorsztyńskiego i dalej. Polecamy  Windy.com

Co robić…(?) — To może Was zainteresować !

1. Niedzica zamek

Atrakcje położone najbliżej bo zaledwie ˜ 4 km od naszych domków. Można wybrać się tam ścieżką rowerową /20 min./, lub także pieszo co zajmie nam około 1 godziny. Zwiedzimy tu piękny zamek, powozownię, zaliczymy też spacer po tamie z fenomenalnymi punktami widokowymi. Możemy poleżeć na piaszczystej plaży, popływać w jeziorze, wypożyczyć łódki lub rowery wodne.

 Przystań statków Jezioro Czorsztyńskie Organizowane są rejsy statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, pływają też statki do Czorsztynu na zamek, można przeprawić się nawet z rowerem. Niedzica oferuje także zwiedzanie Parku miniatur oraz dla najmłodszych park rozrywki Zadyma (park linowy, park dmuchany, kino 3 d itp.)

 Film o Falsztynie i uroki Falsztyna z lotu ptaka

2. Spływ Dunajcem

 Spływ, przełom Dunajca Najlepiej jest wyruszyć ze Sromowców Niżnych (jeżdżą tam także busiki) i w trakcie wyprawy dopływamy do kolejnej atrakcji – Szczawnica. Rejs trwa 1,5 – 2 h, widoki są malownicze, górale dowcipni... Krótko mówiąc DOBRA ZABAWA!

3. Szczawnica

Urokliwe miasto, które możemy zwiedzić przy okazji spływu Dunajcem. Po tym jak flisacy wysadzą nas na brzeg mamy dowolną ilość czasu wolnego, a powrót na parking w Sromowcach Niżnych zapewniają nam busy (już w cenie biletu za spływ).

Tutaj poza zwiedzaniem uzdrowiska możemy "zaliczyć":

  • wyciąg widokowy na Palenicę
  • pijalnię wód – Dom nad Zdrojami
  • ciuchcia lub bryczka zawiezie nas do wodospadu Zaskalnik gdzie zrobimy fenomenalne fotki

4. Wąwóz Homole  

Nieopodal Szczawnicy znajduje się ta atrakcja… Uważany za najpiękniejszy w Polsce, „Wąwóz Homole” polecany szczególnie dla mniej wytrawnych podróżników lub dla rodzin z dziećmi. Spacerujemy tutaj urokliwą doliną wzdłuż strumyka. Droga nie jest zbyt wymagająca, a dla dzieci atrakcją jest woda i mnóstwo kamieni, po których aktywnie pokonują szlak.
Warto dodać, że od wieków teren Wąwozu Homole był miejscem inspirującym dla poszukiwaczy złota. Szukali tutaj samorodków złota, wierząc w barwne opowieści i miejscowe legendy.

5. Trzy Korony

 Szczyt w Pieninach - Trzy Korony Będąc w Falsztynie grzechem byłoby nie zdobyć tego szczytu. 982 m to dość wysoko, ale nawet osoby które na co dzień nie są zbyt aktywne poradzą sobie spokojnie. Widoki z góry zapieraja dech w piersiach. Można wybrać różne szlaki, aby dotrzeć na szczyt, my polecamy start ze Sromowców Niżnych. Będąc już na samej górze można podjąć kolejne wyzwanie…. Sokolnica.

6. Sokolnica

Jeżeli nie zdecydujemy się zaatakować tej góry wracając ze szczytu Trzech Koron, możecie wybrać inny szlak. My zaczęliśmy w Krościenku, podejście zajęło nam 1,5 h, droga była bardzo przyjemna, ale odrobinę męcząca. Jednak widoki wynagradzają wszystkie trudy, przy dobrej pogodzie widok jest nawet bardziej spektakularny niż z Trzech Koron.

7. Gorący Potok

Po takich górskich wycieczkach koniecznie potrzeba zregenerować swoje ciało. W okolicy mamy do wyboru kilka kompleksów basenowych:

  • Bania – Białka Tatrzańska,
  • Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska,
  • Termy Chochołowskie - obok Doliny Chochołowskiej

Wszystkie fajne, ale my najbardziej lubimy Gorący Potok w Szaflarach ( są jeszcze inne drugie termy w Szaflarach). Woda gorąca bogata w siarkę, całość pod gołym niebem. Jest zarówno strefa dla dzieci jak i dla dorosłych. Bardziej wymagający goście mają też do dyspozycji strefę saun i masaży borowinowych, jest boisko do gry w piłkę wodną, do gry w siatkówkę, park linowy, restauracje itd. Można tu przyjechać i spędzić cały dzień.

8. Wdżar

 Góra Wdżar zimą stoki narciarskie Po drugiej stronie jeziora czorsztyńskiego mamy do zdobycia górę Wdżar. Możemy wejść pieszo wyznaczonym szlakiem lub zawiezie nas wyciąg krzesełkowy. Panorama jaka rozciąga się ze szczytu na jezioro i pasmo wysokich gór w tle na długo pozostaje w pamieci. Przy okazji mamy tu jeszcze atrakcję w postaci toru saneczkowego, taki zjazd na pewno sprawi dużą frajdę nie tylko najmłodszym. Kolejna atrakcja, to zimą stok narciarski w postaci kilku tras o różnej trudnośći z wyciągiem krzesełkowym.

9. Rezerwat Biała Woda

Wyruszamy na spacer z Jaworek nieopodal Szczawnicy. Malownicze obrazki towarzyszą nam przez cały czas, niewymagająca trasa, umożliwia zrobienie nam fajnych zdjęć z wodospadami w tle.

10. Czerwony Klasztor ( Słowacja )

Warte zobaczenia miejsce. Na Słowację, z Falsztyna jako bazy wypadowej, mamy zaledwie 12 km. Gdy obejrzymy już sobie Czerwony Klasztor warto wybrać się na spacer wzdłuż Dunajca. Specjalnie zbudowana szeroka droga asfaltowa prowadzi do samej Szczawnicy. Jest kręta i jadąc rowerem lub idąc, raz jesteśmy w Polsce, a za chwilę po stronie Słowackiej. Można wypożyczyć rower lub trasę wyprawy pokonać pieszo.

– To dla Was, taki nasz Top 10 — Must to SEE !!!

 Film, atrakcje rejonu Jeziora Czorsztyńskiego

… te i kolejne, atrakcje dostępne z Falsztyna

Jezioro Czorsztyńskie wędkarstwo…

Na Jeziorze Czorsztyńskim da się złowić większość ryb słodkowodnych. Wody Dunajca, na którym powstało Jezioro Czorsztyńskie, obfitują w wiele gatunków ryb, a do najsłynniejszych zaliczyć należy: Pstrągi Potokowe, Okonie, Lipienie, Głowacice, Płotki czy Sandacze i Szczupaki.
Z ciekawostek, należy nadmienić, że na Zalewie Czorsztyńskim organizowane jest np. Grand Prix Polski Czorsztyn, < film luty 2019.
Przyjedź z rodziną i ruszaj powędkować, sam albo wspólnie.

– W naszych domkach, rybkę przyrządzisz sam! …w kuchni masz wszystko, a nawet grill.

Coś do jedzenia…(?) — Co zjeść w Falsztynie !

U nas o posiłki martwić się nie musisz. W pełni wyposażona kuchnia w domkach pozwoli na własne smakołyki, a jeśli sił czy ochoty braknie, z wyżywieniem problemu nie będzie. -Możesz jak Gość, decydować co, jak i kiedy…

…tylko dla naszych Gości dostępny jest wyjątkowo wygodny CATERING

Poza ofertą specjalną i dla wszystkich innych…

Możesz zamówić z dowozem

Możesz dojechać, dotrzeć rowerem i spacerem…

ścieżka rowerowo - piesza

Sklep spożywczo-przemysłowy

  • Sklep spożywczy Groszek ul. Królowej Polski 67, 34-435 Falsztyn ( 550m od domków ) (ocena: 4,8 / 37 opinii z Google)
  • Sklep Spożywczo Przemysłowy Urszula Kowalczyk Osiedle Zamek 11, 34-441 Niedzica-Zamek (ocena: 4,0 / 119 opinii z Google)
  • Delikatesy Centrum Frydman Kamienne Pole 61, 34-435 Frydman ( 6 min / 5,3 km) , (ocena: 4,5 / 192 opinii z Google)
Poleć tę zakładkę

 Mapa, żeby trafić…(ツ)